Elit Bilişim Kurumsal Hizmetler

Elit Bilişim, uzman teknik kadrosu ile Bilgi İşlem Teknolojilerinin kurumsal alanda entegrasyonunu projelendirirken, şirket verimliliğinin artırılması ve sorunsuz bir Bilgi İşlem Altyapısı için tüm kurulum ve entegrasyonları projelendirip, işletim sistemi veya donanım seçiminde herhangi bir marka bağımlılığı olmaksızın en uygun çözümü müşterilerine sunar.

Daha önce kurulmuş IT sistem yapısı, gerek teknolojik olarak zamanla eskiyecek, gerekse çeşitli müdahaleler sonucu bir takım problemleri beraberinde getirecektir. Bu günün yeni teknolojisi ile uygun maliyetlerde ve sorunsuz çalışır hale getirilebilir çözümlerle bilgi işlem altyapısındaki problemlerin çözümü, tekrar etmemesi ve yeni teknolojiye adaptasyonu aşamasında iş ortağınız olarak bizden destek alabilir, sürekliliğini de bakım anlaşmaları ile devam ettirebilirsiniz.

Garanti Destek Hizmetleri

Elit Bilişim kurumunuzda bulunan tüm elektronik malzemelerin garanti takiplerini sizin adınıza yapar. Arıza oluşması durumunda teknik ekibimiz, ürünün en kısa sürede geri dönüşümünü sağlayıp kurulumunu sağlar.

Tamir Onarım Desteği

Donanım Destek Hizmetleri, PC, Sunucu, Yazıcı ve Network cihazlarının onarım ve bakım hizmetleri, kurulum hizmetleri ile yerinde hızlı çözümler sunar.

Çağrı Bazlı Hizmetler

Elit Bilişim'ın Ankara içinde yerinde ve uzaktan, Ankara dışında ise telefonla veya internet üzerinden uzaktan Teknik Destek verdiği ana alanlar şunlardır:
Sistem Destek Hizmetleri,
İşletim sistemi desteği,
Microsoft Office desteği,
Sunucu üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar,
İstemci üzerinde çalışan üçüncü parti yazılımlar,
İletişim ağı (network) sistem desteği,
İletişim ağı (network) Güvenlik sistem desteği,
Sistem yazılımları kuruluş hizmetleri

İşletmeniz için en uygun Network Hizmeti

Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz.
Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

Teknik Servis

Teknik Servisimize Anasayfadaki "Teknik Servis Talebi" linkini kullanarak gerekli formu oluşturduktan sonra yetkili personelimizin size dönüş yapmasını bekleyerek yada iletişim bölümündeki irtibat numaralarını kullanarak direk ulaşabilirsiniz. Bilgiayarlarınızı Teknik Servis Talep formunu doldurarak teslim ediniz ve Teknik Servis Raporu ile bilgisayarınızı tesim alınız.

Teknik Servis Prosedürleri

1.Teknik Servisimizde pazar günü hariç 9.00-21.00 saatleri arasında hizmet verilir.
2.Teknik Servis tarafından verilen form olmadan ürün müşteriye teslim edilmez. Bu durumdan kaynaklanan gecikmelerden Teknik Servis sorumlu değildir.
3.Teknik Servise arızalı olarak gelen ürünler Maksimum 48 saat içerisinde (hafta içi ) müşteriye teslim edecektir.
4.Arızalı olarak gelen ses kartları, görüntü kartları ve modemler anti-statik poşetler yada koruyucu kutular içerisinde Teknik Servis'e getirilmediği takdirde, oluşabilecek arızalardan Teknik Servisimiz sorumlu değildir.
5.Elit Bilişim Grafik ve Tasarım aracılığı ile almış olduğunuz bilgisayarlar'a Teknik Servis hizmeti 3 ay boyunca ÜCRETSİZ'dir.Arızalı ürünün garanti kapsamı dışında kalması durumunda işçilik bedeli alınmaz,sadece yeni ürünün ücreti alınır.
6.Teknik Servis'e arızalı olarak bırakılan ve 3 ay içinde alınmayan üründen Teknik Servisimiz sorumlu değildir.
7.Arızalı olarak getirilen ve Teknik Servis'te bakımı yada tamiri yapılmış ürünler için müşteri telefon veya e-posta ile haberdar edilir
8.Kargo ve taşıma sırasında oluşan zararlar garanti dışı olarak kabul edilecektir.
9.Arıza tanımı yapılmayan ürünlerde yaşanacak gecikmelerden Teknik Servis sorumlu değildir.
10.Teknik Servise gelen ürün, bakım onarım öncesinde fiyat onayı alındıktan sonra işleme tabi tutulur.
11.Teknik Servis çalışanlarının, ürün hakkındaki raporları dışında, iade ile ilgili karar yetkileri yoktur.
12.Teknik Servis'e getirilen ürünün seri numarası barkodu zarar görmemiş olmalıdır.